-20%Sold out

VapCap M 2019

 54.50  43.60

Není skladem

Katalogové číslo: E76F-579AC Kategorie: , ,
Popis

Popis

Zcela nová a silně vylepšená verze řízeného odpařovače pro ohřev bylinného dehydratovaného VapCap M 2019. Změny tvaru a funkce zařízení pozitivně ovlivňují kvalitu vašeho inhalačního zážitku s vaším oblíbeným bylinným dehydratovaným produktem.

Toto malé a velmi elegantní zařízení produkuje hustou a hedvábnou páru. Vlhkost bohatá na účinné látky vám poskytne extrémně uspokojivý inhalační zážitek. Je to mimořádně efektivní a hospodárné – 0,1 g bylinné sušárny není moc, ale účinek získaný s tímto množstvím DynaVap M 2019 vás jistě pozitivně překvapí. Zařízení je diskrétní a díky použití lékařské nerezové oceli je prakticky nezničitelné. Leží dokonale v ruce a je velmi snadno použitelný.

Co je nového ve verzi 2019?

Dynavap VapCap M 2019 je nástupcem zařízení, které dobylo trhy po celém světě bouří. Odpařovač, který milují znalci a začátečníci, je nyní ještě efektivnější a snadno se používá. První a základní změnou je zcela nová topná komora. Dvojitá spirála byla nahrazena drážkou vinutí – díky tomuto řešení je vzduch zahříván mnohem efektivněji, což umožňuje konvekční efekt.

Ocelová špička byla nahoře opatřena zářezy, což ještě více usnadňuje umístění správného množství suchosti do komory. Legendární výkon VapCap M se nezměnil – stačí 0,1 gramu sušičky k dosažení uspokojivého účinku. Nemusíte plnit celou komoru, volně umístěná polovina nákladu bude zahřívána strojem se stejnou kvalitou a výkonem. Rovněž byl vylepšen mechanismus, který je zodpovědný za uvolňování dalšího vzduchu do topné komory. Byly použity hlubší zářezy, což usnadňuje manipulaci se zařízením. Otevření je snazší najít a můžete jej kdykoli zakrýt prstem nebo jej odkázat, čímž upravíte množství vzduchu použitého k ochlazení vápna na úroveň vašeho individuálního vkusu.

Sušička se zahřívá pomocí žhavícího zapalovače, který ve vašich rukou mění odpařovač. Vezměte prosím na vědomí, že čím nižší zahříváte špičku zapalovačem, tím vyšší je teplota. Když je sucho připraveno k odpařování, zařízení nás na to upozorní dvěma kliknutími. Poté několikrát zvětšíme a čekáme na signál, že je špička řádně ochlazena, což je velmi důležité pro udržení kvality výparníku. Model z roku 2019 byl navržen tak, aby bylo ještě pohodlnější ho otáčet ve vašich prstech při zachování vhodné stability. Nová textura na krytu usnadňuje začátečníky, kteří si dosud nezvládli vlastní techniku.

Výkon skrytý v ohromující formě

Co je na první pohled nápadné, je úžasný, zcela nový design. Lékařská forma z nerezové oceli a malá velikost zůstávají nezměněny, ale vzhled VapCapa M 2019 jistě uspokojí estetiku. Krásná linie není všechno – to, co se počítá, je efekt, a to nelze odpařit na odpařovači Dynavap VapCap M 2019. Design VapCap M 2019 se primárně týkal vašeho pohodlí a bezpečnosti – tvar odpařovače je navržen tak, aby usnadňoval manipulaci a chránil vaše ruce před popáleninami. Mraky řádně chlazené páry, kterou vytváří, jsou velmi příjemné k inhalaci. Odpařovač nemá žádné elektronické komponenty, takže nehrozí riziko selhání a pára je křišťálově čistá a aromatická.

Další informace

Další informace

Brands