Fenix ​​Mini

 54.50  50.12

Katalogové číslo: A0D4-55659 Kategorie: , ,
Popis

Popis

Jeden z nejmenších výparníků na trhu Fenix ​​Mini Vaporizer vás překvapí svým výkonem a vynikající kvalitou páry. Výrobce se zaměřil na skrytí maximální produktivity v minimální velikosti. Estetický a diskrétní odpařovač s hybridním topným systémem vám poskytne neuvěřitelnou zábavu při každodenním používání.

Překvapivá účinnost

Suchý topný systém je hybridní, kombinující vedení a proudění v dokonalé rovnováze. Je ohromující, že výrobcům se podařilo dosáhnout správné výhody konvekce v tak malém a relativně levném zařízení. Tato konfigurace odpařovače také znamená značné úspory na spotřebě sušených rostlin. V ohřívací komoře je 0,15 gramu sušiny, ale díky vynikající kvalitě páry produkované zařízením je dostačující pro uspokojivé sezení.

Rozsah teplot pro vytápění je mezi 160 a 220 ° C, což je vhodné pro správné odpařování nejběžnějších bylinných zátěží. Teplota může být nastavena na jeden stupeň, takže ji můžete snadno upravit podle svých preferencí. Odpařovač Fenix ​​Mini se okamžitě zahřeje, můžete začít inhalovat již po 30 sekundách čekání. Přestože se doporučuje hlavně pro sušené konopí, výrobce také zahrnoval křemennou patronu pro odpařování koncentrátů, která bude pro příležitostné použití dobře fungovat.

Vysoká kvalita výroby

Kromě malé velikosti pouzdra je také vhodné si všimnout vzhledu Fenix ​​Mini. Kovový kryt chrání vnitřek zařízení před poškozením a je také velmi odolný vůči zničení. Matný černý kov dělá odpařovač nenápadným. K dispozici je také potah se vzorem přírodního dřeva nebo kamene a každý milovník mobilního odpařování si určitě najde ten pravý vzor pro sebe. Na těle jsou tři tlačítka – vypínač a regulace teploty topení. Vedle náustku je umístěn displej, ze kterého můžete pohodlně odečíst teplotu a úroveň energie baterie.

Vestavěná lithium-polymerová baterie typu 18500 s kapacitou 1600 mAh. Po 1,5 hodinovém nabíjení baterie vydrží uspokojivých 50 minut nepřetržitého provozu. K nabíjení používáme kabel USB, který v případě potřeby také umožňuje použití powerbank.

Dokonalý vkus

Hybridní parní topný systém, ale výpary hlavně při konvekci, je zárukou vysoce kvalitní páry. Správně zahřáté byliny jsou neuvěřitelnou hloubkou chuti a síly, kterou od takového kompaktního odpařovače neočekáváte. Fenix ​​Mini produkuje velké množství mléčné páry, která obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, které chceme získat z bylin. Proces vdechování páry je podobný přirozenému dýchání, a to díky skutečnosti, že zařízení vydává obrovské mraky páry. Chuť vápníku se nemění v žádné fázi zahřívání, je silná a čistá. U tohoto odpařovače je poměr kvality a ceny více než uspokojivý.

Každý milovník bylinných inhalací ocení skutečnost, že Fenix ​​Mini je extrémně diskrétní, jako jeden z mála přenosných odpařovačů, který se zcela vejde do ruky. Kromě toho, že je velmi nenápadný, je také velmi šikovný a jeho tvar dokonale ladí s gesta, která děláme, zatímco je držíme v ruce. Fenix ​​Mini Vaporizer je skvělá síla ukrytá v minimalistické podobě, která vám poskytuje diskrétnost a svobodu provádět bylinné inhalace kdekoli chcete.

Obsah sady:

 • Odpařovač Mini Phoenix;
 • nabíjecí kabel USB;
 • křemenná patrona pro odpařování koncentrátů;
 • pinzety;
 • čisticí kartáč / drát;
 • suché pěchování;
 • návod k použití.

<

 • Rozměry: 8 x 5 x 2,8 cm
 • Kombinovaný vodivý výparník (hybridní)
 • Li-ion baterie s kapacitou 1600 mAh
 • Skleněný náustek
 • OLED displej
 • Úplný rozsah regulace teploty